en
Home » Projekty » Akce » Admiral No. 1

Admiral No. 1

Datum a místo: 6. 10. 2012 - Admiral club na Sokolovně - Malenovice

MARIUS KONVOJ
"Marius je erekce, Konvoj to je vášeň. Marius Konvoj, to je 100% erekce vášně…"

Ostravší tekno punk disko umělci mixují svůj árt do neuvěřitelného 8 bitového, sexuálního a drzého ejakulačního programu. Programu zničit svět svojí dokonalou vizualitou.Sexy blondýnka Tryša v reflexních chráničích a rozběsněný Marius v kůži a ostnech umí strhnout diváky k pohybům podobným epileptickému záchvatu a ještě se při tom cítit fakt skvěle.

Marius Konvoj

www.mariuskonvoj.wz.cz
http://www.facebook.com/marius.konvoj

LIGHTNING GLOVE
je pražský elektronický projekt, který se zformoval okolo blogu Red For Coulour Blind. K triu v sestavě Dizzcock (elektronika), snsbr (hlas) a Head in Body (elektronika) se v roce 2012 přidala Aka47 (vjing) a společně stále hledají polohu mezi punkem a technem tak, aby se nezapomnělo na slastný odkaz prvních rave parties. V jejich eklektickém zvuku můžete slyšet halucinace Coil, potlačovanou nejistotu a neurózu „dance music“ nebo vzdálené ozvuky hardcorového kontinua. Na webu najdete video k melancholické skladbě Friday’s Child nebo živý klip k nové věci Devoted to Collapse.

Lightning Glove

www.soundcloud.com/dizzcock
http://www.facebook.com/LightningGlove
http://www.youtube.com/watch?v=7RQHn7I0MB0
http://www.youtube.com/watch?v=RepsmyU7ghk

KONAL
Demonstrace jednoduchosti v přístupu k médiím od Jnmx je jako tancovat na Madonnu a poslouchat Björk. Nestor provokace v mixování přednastavených hudebních celků a performance, zastává v součastnosti generaci, která se podílí na životaschopnosti zlínské kulturní scény. Jeho akce napříč styly neodmyslitelně doprovází multimediální ilustrace sociální hystérie. KONAL je prezentací soudobého elektroindustriálního ataku.

Konal

http://www.hucot.cz
LOADING
Admiral No. 1
Autor: Hucot
Admiral No. 1
Autor: Hucot
Marius Konvoj
Autor: Marius Konvoj
Lightning Glove
Autor: Lightning Glove
Konal
Autor: JSF ABB
Home » Projekty » Akce » Admiral No. 1