en
Home » Projekty » Akce » Čoro Moro

Čoro Moro

Datum a místo: 8. 4. 2011 - club BORO brno

Hucot o.s. uvádí

ČORO MORO

8. 4. 2011
club BORO - Křenová 75 Brno
vstupné 70 Kč
začátek 21 hodin

Cil - ambient noise
OPUKA - ambošneamboš
CABOWITZ - noise
Tomáš Vtípil & Vj bm516 - pop
JACK JACK & vj pitch.the.glitch. - positive noise
ODU & Vj dNES - acid IDM


Zveme příznivce podivné hudby na jednu zajímavou experimentálně a převážně noisově laděnou hudební akci s názvem ČORO MORO, která se odehraje tento pátek v Brně v klubu BORO.


Důrazným noisovým výstupem bude československá experimentální dvojice JACK JACK se svým no-inputovým projektem dvou propojených mixážních pultů, vizuálně doprovázet je bude Vj pitch.the.glitch. Dekadentní krása digitálního echa!


Dále vystoupí zlínské seskupení OPUKA, ze kterého nám přijedou zahrát tři z jejích členů Petr Stašek, Radek Herold aka Kedar a mr. Kanystr. V jejích hudbě můžeme také například slyšet click¨n¨cutové postupy, kombinaci elektroniky s akustickými nástroji, abstraktní soundscapes, atd…
Opuka vznikala z nejjemnějších částic usazených na mořském dně. Tvoří ji jílovité a prachovité částice, dále obsahuje vápencové složky a jehlice mořských hub mikroskopických rozměrů. Množství těchto jehlic určuje její pevnost a trvanlivost.


Můžete se také těšit na AV vystoupení Michala Cába aka CABOWITZE, který bude též pracovat se šumy a hluky , říká se o něm že Cabowitzův hluk je plný ticha a hudební produkce osciluje mezi chaosem a krystalickým řádem, pracuje hodně s Open Source nástroji jako jsou Pure Data, vvvv a další…

Dále vystoupí i maličká noiserka Cil s YAMAHOU RS 7000, která bude sondovat v atmosférách delayových vln a prohánět šumící vítr korunami stromů ve stylu ambient noisu.

Zahraje i Tomáš Vtípil jehož možná na brněnské scéně netřeba déle představovat, výrobce hluku: skladatel, producent, improvizátor, houslista, zpěvák, autor textů a řady performance si pro nás nachystá určitě opět něco neuchopitelného a originálního!
"Kvalitní kumštýř je někdo jako doktor přes duši a srdíčko. A doktor má titul MUDr. Proč by ho neměl kumštýř? Třeba NárUM...," říká Vítězslav Jandák z ČSSD. A dodává: "Ale myslím tím skutečné kumštýře, ne nějaký pomatence, kterým nikdo nerozumí." 
Vtípila vizuálně doprovodí brněnský Vj bm516 se kterým nejedenkrát spolupracoval.

Na závěr večera nám zahraje brněnský ODU svůj ACID ELECTRONIC AMBIENT PC set s vizuálním doprovodem sympatické Vj dNES ve stylu NINTENDO KLON GLITCHE!

Linky:

JACKJACK
http://www.myspace.com/jackjacknoise
http://kraa.sk/jack-jack/

OPUKA
http://www.youtube.com/user/videobymoire#p/u/8/BDMlObVbiyo

Cil
http://soundcloud.com/cil_ambientnoise

Tomáš Vtípil
http://www.vtipil.cz

Plakát hezky zpracovalo VÖYD STUDIO. Děkujeme.

 

http://www.hucot.cz
LOADING
coro-moro
Autor: Hucot
Čoro Moro
Autor: Hucot
Home » Projekty » Akce » Čoro Moro