en

MASKA

Datum a místo: 14. 5. 2015 - Baťův Institut 14|15 - Zlín

Dobrý den!

Zveme Vás na 2. ročník mezinárodního studentského videomappingového festivalu MASKA, který se koná 14. května 2015 v prostorách Baťova institutu 14|15 ve Zlíně a pořádá jej ve spolupráci s HUCOT o.s. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně p.o. za podpory Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Festivalu MASKA se máte možnost zúčastnit se svými vlastními animacemi a získat tak nejen hodnotné ceny, ale i nějaké střípky do svého portfolia. Soutěž je omezena na studenty a akademické pracovníky a můžou se jí zůčastnit jednotlivci nebo týmy do tří členů.

Máte jedinečnou příležitost realizovat své dílo na na jedné z největších stálých mappingových ploch v Evropě. Rozměry projekční plochy jsou 69 m x 9,5 m a obraz se skládá pomocí 5 projektorů do finálního rozlišení 4096 x 605 px. Délka Vašeho filmu by měla být v rozsahu od 1 – 3,5 min.

Registrujte se do 10. dubna 2015 online na webu www.festivalmaska.cz/registrace. Na webu najdete i další informace a soubory ke stažení. Termín odevzdání vytvořených prací je 10. května 2015.

Na akci samotné po slavnostním přehrání všech animací vybere porota ty nejlepší jenž budou oceněni.

Neváhejte a zkuste svoji dovednost a štěstí!

 

http://www.hucot.cz
LOADING
MASKA
Autor: Hucot