en

MASKA

Datum a místo: 11. 5. 2017 - 14|15 BAŤŮV INSTITUT - Zlín

Zveme Vás na 4. ročník mezinárodního studentského videomappingového festivalu MASKA, který se koná 11. května 2017 v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně a pořádá jej ve spolupráci s HUCOT o.s. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně p.o. za podpory Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

V minulých ročnících jste již mohli vidět 28 autorských projekcí v celkové délce 70 minut! Tyto videomappingové díla vytvořilo 50 studentů ze 14 vysokých škol 5 států.

Letošní ročník nebude v ničem jiný a můžete se těšit na další porci soutěžního videomappingu a následnou afterparty.

O tu se tentokrát postarají audiopionýři z věhlasných Bastl Instruments v jejich vynikajícím Bast Jamu, což je několik live setů následovaných sety djskými. O vizuální stánku bude postaráno prostřednictvím projekce Heute a ZAE.

Program je našlapaný, tak neváhejte a přijďte potěšit své smysly!

PROGRAM:

21.00 - 22.00 hod.

FESTIVAL MASKA - VIDEOMAPPING SHOWCASE
Videomappingová soutěžní projekce Festivalu MASKA na fasádě 15. budovy 14|15 Baťova institutu.

22.00 - 02.00 hod.

BASTL INSTRUMENTS - Bastl Jam
Live sets / DJ sets

Bastl Instruments je parta kluků a holek, firma a komunita zároveň. Společně vyrábí jedny z nejzábavnějších synťáků pod sluncem, ať už jde o malý a mocný Kastle, rozpustilou microGranny nebo butikový dřevený modulární systém Rumburack.

Celkem přirozeně tenhle kolektiv hudební nástroje nejen vyrábí, ale taky na ně hraje, dělá netradiční koncerty a parties, workshopy, vydává hudbu na svém labelu Nona Records a další. Zároveň Bastl a potažmo Nona svými aktivitami a vizemi spojuje tvůrčí osobnosti jak doma, tak na mezinárodní úrovni.

http://www.bastl-instruments.com

https://www.facebook.com/bastlinstruments


 

Heute
Videoprojekce

ZAE
Videoprojekce

http://www.hucot.cz
LOADING
MASKA
Autor: Hucot
MASKA
Autor: Hucot