Všechno má své řešení


Genitálie mužů jsou nejcitlivější částí jejich těla. To se ví. A je to tak z logického důvodu. Tyto slouží k tomu, aby se jimi uskutečňoval sex, který má být velice příjemným počínáním, a právě proto musí být muži právě zde mimořádně vzrušiví.

Ale zatímco je tato citlivost někdy plně na místě, jindy je s ní i dost nepříjemností. A to nejen tehdy, když muže právě do této oblasti dejme tomu někdo nakopne. Když má muž příliš citlivý penis, pak tato citlivost namísto prospěšnosti spíše škodí. A to proto, že takovému muži stačí třeba i jenom minimální podráždění na to, aby se vzrušil na maximum a ejakuloval. A taková předčasná ejakulace pak komplikuje průběh sexu.

pár milenců

Vezměte si takový pár, který se chce milovat. Muž a žena vlezou do postele, laškují spolu, je jim spolu dobře, a tak má nakonec dojít i na pohlavní styk. A v tu chvíli se to pokazí. Příliš brzy vzrušený muž předčasně ejakuluje a je po všem. Pak už se mu vesměs nedaří dál v pohlavním styku pokračovat a oba partneři jsou tak třeba i hodně vzdáleni od dokonalého erotického uspokojení.

Takový muž si může stokrát přát, aby to vydržel déle. I jeho žena si to může přát. Ale je tomu tak, jak tomu je. A je pravděpodobné, že to ani příště nedopadne lépe.

pár v posteli

Příliš citliví muži tak potřebují něco, čím by onu svoji přehnanou citlivost snížili. A pokud mají štěstí v neštěstí, poznají přípravek jménem Dapoxetin, který slouží právě k takovému snížení citlivosti mužových genitálií. Muž prostě může tento přípravek užívat a díky němu při sexu déle vydrží. Což je jeho snem i snem jeho partnerky. Protože pak je sex delší a potěšení z něj tím pádem o hodně větší. A tak by měli tento přípravek znát všichni muži, které trápí předčasná ejakulace. Protože si díky němu mohou významně polepšit. A spokojený sex pak pro ně bude odměnou. A ani ve vašem případě tomu nemusí být jinak.