Firemní software


IT vybavení

Elektronika nám v dnešní době přináší už tolik možností, že bychom se bez ní v mnoha případech jenom těžko obešli, přičemž ve firmách to platí dvojnásob. Přeci jen určitě byste nevyměnili počítač a jeho velký výpočetní výkon za tužku, papír, pravítko a kalkulačku. Ani Váš zaměstnavatel by to jistě nechtěl, protože za stejnou dobu byste zvládli o dost méně práce a nějakou třeba vůbec.

notebookem s blokem

Zaměstnancům je tedy potřeba poskytnou dostatečně výkonný hardware vzhledem k jejich práci a také vhodný software. Některý se dá sehnat zdarma, ovšem za řadu pokročilejších je třeba zaplatit. Je tedy na zvážení, kolik práce zajistí a jestli se nám tedy vyplatí. U hardwaru je nutné počítat s tím, že nároky se postupně posouvají, takže je nutné koupit o něco dražší zařízení, abychom měli dostatečnou rezervu a několik let nám zařízení bez potíží posloužilo. Samozřejmě kromě počítačů můžou být užitečná i jiná zařízení jako jsou třeba čtečky.

ERP systém

Kromě různorodého softwaru specializovaného na různé konkrétní práce je ve firmách mnohdy jeden hlavní, který používá vedení i zaměstnanci, aby řízení celé společnosti bylo efektivní. Jedná se o ERP systém, který umožňuje především plánování podnikových zdrojů, což je také překlad této zkratky z angličtiny.

moderní design

Můžeme tak zpracovávat všechny zakázky a plánovat potřebnou logistiku. Navíc zde máme přehled naší ekonomické situace a mnoha dalších věcí, takže mnoho firem takový systém jistě ocení a posune je zase o kus dál. Na trhu jsou určité univerzální řešení, která se dají do jisté míry přizpůsobit. Jestliže máme však specifické požadavky, tak používání takového systému by bylo značně krkolomné, proto se už dostáváme k otázce, kdy se vyplatí investice do vývoje vlastního ERP Strelec. Jestliže se pro něj rozhodnete, tak profesionál ho přizpůsobí přesně Vašim požadavkům, a navíc se postará o jeho bezproblémový provoz.