Výškový rozdíl


Mnoho lidí si myslí, že krása je opravdu u vÅ¡ech na prvním místÄ›. Nevím, jak vy, ale je tohle docela takové závažné a velice zajímavé téma, proÄ se mnoho lidí chce bavit stále jenom o kráse. Je to takové divné. Kdyby tohle bylo jenom na mÄ›, tak bych na krásu tak moc nehledÄ›la. Sice ano, pÅ™iznám se, že já bych taky rozhodnÄ› nesnesla, kdybych vedle sebe tÅ™eba mÄ›la partnera, který je celý od bradavic a nebo je tÅ™eba o dvacet centimetrů menší než já, nebo vážit tÅ™eba o padesát kilo kilo více než já. Takhle vážnÄ› ne. Sice ano, mám seznamku, kde mám také různé preference, ale nikde nepíši, že bych chtÄ›la opravdu krásného prince na bílém koni.

Snažím se stále udržovat.

Já jsem tam akorát napsala, že bych chtěla hlavně skvělého, hodného a neagresivního gentlemana, který je alespoň o pět centimetrů vyšší než já a věřte, že je to někdy opravdu veliký oříšek, protože já mám sto osmdesát jedna centimetrů, takže takovouhle výšku třeba nemá ani průměrný muž, takže se mi nedivte, že bych chtěla, aby měl aspoň můj vysněný partner sto osmdesát šest centimetrů a věřte, že takovýhle mužů je třeba jenom deset ze sta.

Některé ženy mají své preference.

Takže mám opravdu hodnÄ› omezený výbÄ›r. Sice tohle nemá s krásou nic spoleÄného, ale tohle je takový praktický doplnÄ›k, protože když tÅ™eba půjdeme nÄ›kam tancovat a já budu mít nÄ›jaké boty na podpatku, tak budu mít skoro dva metry a nevím, co bych potom dÄ›lala, kdybych mÄ›la partnera, který má tÅ™eba sto Å¡edesát. Opravdu takový centimetrový rozdíl bych vážnÄ› nesnesla. Sice mÄ› by to tak možná tÅ™eba ani tak nevadilo, ale mÄ› by spíše bylo trapnÄ›, jak by na nás ostatní koukali. Jak máme opravdu veliký výškový rozdíl. Takže aby si o mÄ› tÅ™eba nikdo nemyslel, že jsem nÄ›jaká povrchní a nebo nÄ›co podobného, rozhodnÄ› nechci nic takového, aby to byl nÄ›jaký model, abysme si rozumÄ›li. Jen chci, aby on byl vyšší, než jsem já. Myslím si, že ale nejsem vůbec jediná.