Peníze nám někdy scházejí


Dostatek peněz je snem mnohých z nás. Ale současně je tento i snem mnohdy nedosažitelným. I kdybychom se totiž upracovali až k smrti, nedokážeme si v mnoha případech vždycky vydělat tolik, abychom s tím dostatečně dobře vyžili. I přes veškerou snahu můžeme někdy selhávat a dostávat se do finančních problémů, které nám mohou komplikovat a třeba i přímo ničit život.

Možná už jste se někdy v podobné situaci ocitli i vy. Je to docela pravděpodobné, protože se peníze dají utratit lehce a rychle, zatímco jejich shánění je někdy i krajně obtížné. A co se dělá právě v situacích, kdy se nám lidem nedaří a nemáme ani nepostradatelné minimum finančních prostředků? Jistě vás nepřekvapím konstatováním, že v tom případě někdy toužíme po půjčce a někdy tuto doslova musíme sehnat, abychom svůj život snesitelně zvládli.

cizí peníze

Jenže kdo nám dá půjčku, pokud jsme zrovna v nepříjemné finanční situaci? Kdo nám hodí záchranný kruh jménem půjčka, pokud nestojí naše příjmy za moc a máme třeba i jiné nedostatky, jako jsou dejme tomu záznamy v registrech dlužníků? Věřte mi, že čím horší naše situace je, tím méně je těch ochotných nám pomáhat. A někdy už to dokonce vypadá, že nám nepůjčí vůbec nikdo. Což je ale naštěstí často jenom zdání. Protože i pro hodně špatně situované žadatele o půjčku řešení jejich svízelné situace existuje. Je tu přece i americká hypotéka bez registru, jež je ideální právě pro ty potýkající se s finančními těžkostmi.

cizí peníze

Proč je nebankovní hypotéka ideální i pro ty, jimž jinde pomoc upírají? Nehledejte v tom žádnou vědu. Je to docela prosté. Lidé, kteří nejsou pro banky atraktivní, mohou totiž třeba vlastnit nemovitý majetek. A ten se přece dá použít jako zástava, díky níž není získání nebankovní hypotéky problém.

A tak dá někdo nebankovní společnosti svoji nemovitost jako záruku splácení. A jeho finanční problémy se stávají minulostí.