Náš mobil

Myslím si, že v dnešní době je mobilní telefon tak rozšířený a populární, že ho má opravdu každý člověk. Tedy alespoň já osobně neznám vůbec nikoho, kdo by neměl mobilní telefon. A navíc, když to tak vezmu, tak podle mého názoru je mobilní telefon opravdu hodně praktický. Protože já například s mobilním telefonem nejenom pracuji, ale také se spojuji s rodinou. Protože my máme rodinu úplně všude po České republice, takže jsem opravdu ráda, že se mohu s rodinou opravdu kdykoliv a jakkoliv spojit. A právě s rodinou se spojují hlavně přes mobilní telefon, a to díky videohovorům.

Mobil má často v ruce.

A také musím uznat, že videohovory jsou v poslední době u nás opravdu hodně trendy a také v módě. Tedy alespoň u nás v naší rodině. A také se mi velice líbí, že na mobilním telefonu jde dělat opravdu hodně věcí, aniž si to uvědomujete. A to například hrát hry. Já vím, že mi opravdu hodně lidí řekne, že například hry na mobilním telefonu jsou nepraktické a že to škodí dětem. Jenomže já si myslím opravdu něco jiného. Podle mého názoru je opravdu skvělé, že mobilní telefon také dokáže člověka zabavit. A vzpomínám se třeba na ty nudné chvíle u lékaře, když jsme třeba v čekárně seděla i někdy i půl hodiny.

Mobil mám denně.

A já vím, že někdo u toho třeba přemýšlel, co bude dělat. Jenomže já jsem vždycky zvyklá na to, že si na mobilním telefonu hraji v čekárně hry. Já jsem na to už prostě zvyklá a podle mého názoru v dnešní době je už zcela normální, že někdo sedí u lékaře a hraje si na mobilním telefonu. A co teprve práce. Vím, že existují také zaměstnání jako telefonní operátor, takže to znamená, že vlastně ten člověk má telefon stále u ucha. Já na tom ale nevidím vůbec nic špatného. Vždyť to záleží přeci na každém z nás, jak si zařídíme náš život. A to jak s mobilem nebo bez mobilu, vždy je to naše věc. A jak je pro vás mobil důležitý?