Praktické auto

Myslíte si, že byste se obešli bez automobilů? Já se přiznám, že já určitě ne, protože jsem na automobilu tak opravdu hodně závislá, že bych vůbec nechtěla zjišťovat, co by to bylo pro mě, kdybych se musela vzdát automobilu. A přiznávám se, že jsem asi možná docela už líná a že jsem na automobilu závislá. Ale kdo není v dnešní době, že? Já opravdu všude jezdím autem. Také to je možná důvod takový, že jsem nabrala za poslední rok osm kilogramů. Ani nevíte, jak moc mě to štve a mrzí. Protože všechno oblečení mám tak těsné, že třeba vůbec nedopnu rifle anebo podprsenku.

Mám ráda jízdu autem.

Takže jsem si řekla, že kdybych třeba chodila více pěšky nebo jezdila na kole místo autem, tak bych přebytečná kila samozřejmě shodila. Bohužel mě to ale moc nebaví, ale věřím, že kdybych se snažila, tak bych možná auto za kolo moc ráda vyměnila. Tady platí, že stačí jenom chtít. Stačí jenom začít a potom uvidím výsledky. Jenomže já to mám vydržet bez automobilu? Opravdu je hrozné, že když třeba jdu někam do města a potom se potřebuji také nakoupit, tak to přece nepotáhnu na kole anebo v ruce. Obchod mám nejbližší dva a půl kilometru, takže to bych musela pěšky s to by se mi absolutně vůbec nechtělo.

Auto mám ráda.

Takže jsem opravdu nadšená, že mám automobil, kam dám těžký nákup a potom je všechno vyřešené. Uvědomila jsem si, že je ale opravdu spousta lidí, kteří nemají automobil vůbec. Takže se musí spoléhat jak na veřejnou hromadnou dopravu, tak také na kolo a nebo na někoho, kdo je někam odveze. Byla jsem ráda, když mi otec někdy také dělal nákupy, když jsem byla bez auta. Nyní mám automobil a nyní dělám také nákupy otci já, protože otec už nemá řidičák, protože je velice starý a má zdravotní problémy. Vím, že ne každý může mít auto, protože v poslední době je provoz automobilu hodně drahý, takže někdo na to nemá peníze.