Auto na všechno

Automobil je něco, co člověku opravdu hodně usnadňuje život. Abych se přiznala já, tak mně osobně mobilní telefon nebo automobil přijde tak potřebný, že já už bych se bez těchto dvou věcí neobešla. Proto si vzpomínám, jak jsem si udělala řidičský průkaz. A byla jsem opravdu hodně chytrá a učila jsem se na řidičský průkaz asi půl roku dopředu, takže to nemohlo dopadnout opravdu jinak, než že jsem udělala řidičský průkaz úplně poprvé. Řeknu vám, že různé testy v autoškole jako například klasické testy nebo technika anebo jízdy, za to po mně bylo tak úplně jednoduché, že bych to snad zvládla i se zavřenýma očima.

Auta jsou praktická.

Samozřejmě, že tohle už přeháním a je to takový vtip, ale řeknu vám, že tohle mě opravdu moc bavilo. Takže nakonec to dopadlo tak, že jsem si ještě po jedenácti letech udělala různé zkoušky na to, abych mohla být učitelka autoškoly. Že se mi to podařilo také napoprvé, tak si tam byla v sedmém nebi a dalo se to i čekat. Tohle bylo přesně můj sen. Jako malá holka jsem chtěla být učitelka matematiky a českého jazyka nebo přírodopisu, jenomže když jsem potom poznala tu sílu a moc řízení automobilu, tak se změnila názor. Opravdu mě hodně těší, že jsem učitelka v autoškole.

Auta se mi líbí.

Taky vyučují techniku. Hodně lidí se diví, že žena vyučuje techniku v autoškole. Jenomže když to člověk umí, tak přeci nezáleží na tom, jestli je muž anebo žena. Baví mě to a já si myslím, že opravdu veliká škoda, že je tak v autoškole jenom opravdu málo a poskrovnu žen. A třeba se to hned budoucnu změní a já vám říkám, že bez kvalitního automobilu už bych nedala ani ránu. Navíc, když to tak vezmu, tak auto je v dnešní době už opravdu hodně nutné. například pro mnoho rodin, které rozváží své děti do školy nebo na kroužky, tak by bez auta byli asi všichni ztracení. Mám sousedku, která s tím má velké zkušenosti.