Jak bránit majetek


V praxi to podle našich zákonodárců musí probíhat tak, že musíte případného zloděje pozvat dovnitř, slušně a bez urážek a umožnit mu pohodlně loupit. Kradené předměty mu nemusíme podávat. Je však dobré mu posvítit, udělat třeba kafíčko a zde hlavně kontrolovat jeho teplotu, a by se zloděj neopařit a nemohl pak žalovat na soudu. Pokud zloděj dovolí, je možno zavolat policii, ale zloději nijak nebránit ve výkonu jeho činnosti. Mohl by totiž dostat šok a následně by ještě třeba mohl utrpět zranění. Tím už jste se dopustili trestného činu a jdete sedět.

muž s maskou

Nuže, doufám, že jste pochopili, jak je celý první odstavec článku myšlen a že jej neberete zase tak vážně. Je pravdivý jen částečně. V každém případě je lépe svěřit ochranu odborníkům. Pokud udělají zloději něco oni, je to ne jejich triko a vás to nemusí zajímat. Klidně mohou zloděje třeba i zadržet. Tím sice omezí jeho osobní svobodu, ale vás to vzrušovat nemusí. Sedět půjde člen ochranky, ne vy.

pouta z kovu

V každém případě, pokud potřebujete ochránit majetek, nebo třeba jen doprovod při převozu něčeho drahého, například briliantů, nebo jen výplat zaměstnancům, odborná ochranka se vřele doporučuje. Nakonec to bude stejně požadovat pojišťovna. Takže se tomu nevyhnete, pokud ovšem nechcete hodně riskovat nebo si hrát na hrdinu. Tomu se však raději vyhněte a najměte si profesionály. Není problém si je obstarat, třeba u bezpečnostní agentury Brno. Věřte, že zde nemají jen dva nebo tři důchodce, kteří by o holi hlídali nějakou psí boudu. Zde jsou skuteční a školení profesionálové, kteří už něco znají a něco umí. Z důvodů utajení nelze vypisovat všechno co mají za sebou, takže to prostě berte jako faktotum.

Ostatně se s nimi můžete domluvit sami a to tak, že kliknete na odkaz, který je zde v článku uveden. Budete přeneseni a web společnosti, kde se můžete domluvit.