Přehledný průvodce LED reflektory


Nasvítit budovu, předmět nebo zahradu je občas velmi důležité. K těmto a mnoho dalším účelům se dnes využívají reflektory typu LED a halogen od lightpark.cz. První zmíněné jsou modernější náhradou halogenu, ale efektivně využít můžete obojí. Dnes se ovšem budeme zabývat právě novější variantou, kterou představují LED reflektory.nasvícená kašna

Používat je můžete v komerční i osobní oblasti. Komerčně na nasvícení budov, soch nebo reklam, osobně v případě světla v garáži, na zahradě nebo v dílně. Jak jistě víte, LED technologie je velmi úsporná a dokáže ušetřit až 80 procent nákladů. Vydrží až 50 000 hodin, nezahřívá se a lze s ní snadno manipulovat. Klienty také jistě potěší jejich dlouhá životnost a bezúdržbovost.

Podle čeho vybírat?

Na trhu sice najdete obrovské množství typů, výrobců a cenových nabídek, ale vybrat si není tak těžké. Samozřejmě záleží na tom, kolik jste ochotní investovat. V ostatních oblastech ale budete vybírat typ reflektoru podle základních parametrů:

  • barevné provedení,
  • konstrukční druh,
  • vstupní napětí,
  • možnost stmívání nebo kombinace barev.

světlo ve vodě

Klasické modely

Klasika má stupeň krytí IP65. To znamená, že jsou chráněné proti vodě a prachu. Díky tomu jste chráněni před úrazem elektrickým proudem, i když se jich dotknete jakýmkoli nástrojem. Zároveň je můžete umístit kamkoli, a to i ven. Mají totiž ochranu proti tryskající vodě i prachu. Vyrábí se z odolného hliníku a mají osazení z tvrzeného skla, takže je můžete využít i při náročnějších úkolech.

Pohybové čidlo

Pohybové čidlo je nejlepší věcí, která může být. V noci si nemusíte rozsvěcet světlo, ale pohybové https://www.nako.cz/7931-svetla-a-svitilny/7932-dilenske-svitilny/7933-reflektory.html čidlo Vám na cestu posvítí na nezbytně nutnou dobu. Poté, co zhasne se v jakémkoli pohybu znovu rozsvítí. Tím pádem nemusíte ve tmě neustále hledat vypínač, abyste si rozsvítili. Proto si ho nechte nainstalovat, je to velmi praktické a usnadní Vám to život.