Slavíme výročí svatby s bývalými svatebčany

Napadlo vás někdy uspořádat výročí svatby a pozvat na oslavu všechny bývalé svatebčany, kteří se zúčastnili slavnostního obřadu? Proč slavit pouze narozeniny anebo Zlatou svatbu, která je sice úctyhodná, ale nemusí být jediným důvodem k oslavě. Výročí svatby lze slavit třeba i pět nebo deset let od jejího uskutečnění a zároveň tím se svými blízkými zavzpomínáte na uplynulé období a budete spolu konverzovat, což může váš vzájemný vztah ještě více vylepšit.

párty stan

Oslavte výročí svatby na zahradě

Pokud jste vysloveně nenaplánovali svatbu na listopad nebo leden, jistou možností je oslava v exteriéru. Ta může přinést mnoho možností, které ve vnitřních prostorách nelze provést. Například chcete-li si zahrát stolní tenis nebo badminton, stačí jen umístit pingpongový stůl na vhodné místo do závětří a pro badminton vyhradit kus prostoru na zahradním trávníku. Co se ještě dá venku provádět?

stan na oslavu

Party stan – pro venkovní prostředí se báječně hodí párty stan 4 x 6 m. Je dostatečně velký na to, aby se pod jeho střechu vešly stoly s občerstvením a bylo se tu možné ukrýt v případě nepřízně počasí, například před deštěm. Stan částečně nahradí střechu nad hlavou, tedy prostředí, pokud chcete v lidmi nerušeně konverzovat a být spíše v poklidu a odpočívat. Ocení jej zejména lidé dříve narození, kteří netouží po aktivní sportovní zábavě.

Bazén – zejména pro mladší účastníky se může hodit zábava v bazénu. Dá se do něj skákat, provádět v něm gymnastické prvky, podvodní masáže a některé zábavné atrakce, například lovení předmětů, házení s míčem, stříkání se stříkací pistolí atp.

Společenské hry – klidně si pod párty stan nebo ven na trávník vytáhněte deskové a karetní hry, pokud vás uspokojí. Bavit se u nich mohou děti i dospělí a můžete si ke hře odnést i talířek s občerstvením. Součástí her se může stát i dětské hřiště s pískovištěm, skluzavka, houpačka, lano na šplhání anebo bosonohý chodník.