Výhodná hypotéka


Podle mého názoru mě se tak docela zdá, že dnešní svět je takový přetechnizovaný a hodně moc zrychlený, protože jinak si nedokáži představit tu dnešní naší českou ekonomiku, že se snad mění ze dne na den. Nebo vy si to nemyslíte? Kolikrát, když čtu něco v novinách a slyším také něco v televizi, tak třeba za dva nebo za tři dny je už všechno úplně jinak. A to se týká i české ekonomiky a celkově finančnictví. A já jsem kdysi pracovala v bance, pracovala jsem tam přesně devět let a musím říct, že podle mého názoru jsem se toho docela dost naučila. Také jsem začala chápat techniku a ekonomiku trošku jinak, že vlastně technika a ekonomika má toho hodně společného, a to včetně různých úvěrů anebo hypotečních úvěrů.

Bankéř vám může poradit.

Také jsem potom tři roky pracovala v hypoteční bance. Musím uznat, že jsme stále měli opravdu hodně klientů, jenomže potom, kdy byla koronavirová odmlka, tak se bohužel hypotéky samozřejmě snížili, ale potom ty hypotéky zase vzrostly nahoru. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda, protože nechápu, proč lidé si musí brát potom právě hypotéky.

Hypoték je veliké množství.

Proč to třeba není udělané jinak, aby se hypotéka nemusela stále zdražovat? Jsem ale ráda, že některé hypotéky zůstaly u těch nízkých nákladů, jako například velice oblíbená hypotéka bez doložení příjmu. Možná si budete říkat, že tohle snad ani nemůže existovat. Žádná hypotéka bez doložení příjmu snad ani nemůže být, jenomže mi věřte. Ano, funguje to a hypotéka bez doložení příjmu vážně existuje. Nemusíte se bát, že byste se třeba napálili anebo že by to mělo nějaké skryté poplatky a nebo nějaký ten háček. To opravdu nemá. Já si myslím, že když si zajdete do banky a budete žádat informace o hypotéce bez doložení příjmu, tak budete mile překvapení a určitě budete o této hypotéce přemýšlet. Tak už o hypotéce také přemýšlíte?