Krásná Sardinie

Ani nevíte, jak já moc ráda cestuji. Cestování mě opravdu baví a baví mě už tak dlouho, snad od té doby, co jsem na světě. Moje máma mi říkala, že cestování mám ráda a se z toho důvodu, protože když jsem byla ještě u mámy v břiše, tak moje máma opravdu hodně cestovala, protože moje máma mi řekla, že než jsem se narodila, tak ona sama si řekla, že si chce užít opravdu co nejvíce zábavy, dokud je ještě bezdětná. Ani nevím, jestli mě to měl urazit anebo potěšit. Ale jsem ráda, že moje máma má opravdu ráda pohyb a že moc ráda cestuje. Protože znám taky takové rodiny, které jenom sedí doma a vůbec se nebaví ničím a také je nebaví cestovat anebo jezdit někam na dovolenou.

Mám ráda italské jídlo.

To já úplně miluji. Opravdu si nedokážu představit život, že bych nemohla vůbec nikam cestovat. Já vlastně jezdím do zahraničí tak třikrát anebo někdy i čtyřikrát ročně. Já jsem totiž takový typ člověka, co nevydrží dlouho sedět na jednom místě. Celou Českou republiku mám asi snad už proježděnou, ale i tak se moc ráda vracím na veselá a krásná místa jako je třeba Jeseník nebo Šumava.

Teplé pláže mám ráda.

Kdybych měla porovnat Česko a zahraničí, tak se mi moc líbilo v Itálii. Itálie je opravdu nádherná a líbí se mi italský jazyk, který je velmi romantický. A to také jídlo. Protože mám ráda italská jídla a také mě baví italské pláže. Zrovna loni jsem byla naposledy na Sardinii, kde jsem byla měsíc a půl. Byla jsem tam opravdu hodně dlouho, protože mě vážně uchvátilo ženich italské lahodné jídlo a také krevety, které mám ráda. A kdybyste tam leželi a viděli na krásné slunečné a teplé pláže, tak by se vám ani nechtěl odtamtud jít pryč. Je to vážně nádhera a všem krásnou Itálii, a hlavně Sardinii doporučuji. Také se mi moc líbilo v Řecku, kde jsem byla již dvakrát, a ještě se moc těším do Afriky. To tam také musí být dech beroucí.