Vztahy a lidé

Vztahy jsou opravdu všude různé. Nemusí být vždycky platit to, že se vztahy musí udržovat jenom ty dobré, i když je to samozřejmě lepší. Jenomže když to tak vezmu, tak vztahy mezi lidmi jsou opravdu hodně různorodé. A nikdy není to tak, jak by si člověk v přál. Vždycky tady je něco, co může dobré vztahy v rodině anebo kdekoliv jinde pokazit. Řeknu vám tedy příběh mně a mé kamarádky a kamaráda, já jsem se všichni tři pohádali. A bylo to takové opravdu hodně smutné a musím uznat, že mě to opravdu v tu dobu hodně mrzelo a mrzí mě to dodnes. I když je tomu už deset let.

Vztahy udržujte pěkné a buďte v klidu.

Ale myslím na svou kamarádku na svého kamaráda stále. Byli jsme opravdu nejlepší parta přátel. Neměli jsme mezi sebou toho oblíbeného, ale byli jsme všichni tři úplně perfektní parta a byli jsme si všichni tři rovni. A my tři jsme dělali všechno spolu a chodili jsme na diskotéky, také jsme spolu prožívali první vztahy. Ale ne sami se sebou, ale vždycky s někým jiným. Jen to vždycky dopadlo všechno katastrofálně, protože ten něčí partner z naší party vždycky žárlil na toho druhého, takže to už vždycky byl takový začarovaný kruh, že se to nedalo ani vydržet. Mně osobně to opravdu hodně vadilo.

Lidé se musí chovat slušně.

Ale říkala jsem si, že je to veliká škoda. Proč bychom se všichni měli hádat, jenom kvůli lásce? Samozřejmě chápu, že láska je opravdu hodně důležitá ve vztahu, jenomže jak už všichni víme, tak ne všechno jde udělat na sto procent. Proto mě opravdu hodně mrzelo, když jsme se potom v naší partě opravdu hádali a vztahy už byly opravdu katastrofální, že to nešlo ani zachránit. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se rozhádali úplně skoro až do krve, takže jsme si šli všichni potom po svém. Je tomu už deset let, jak jsem řekla, ale stále mě to bolí. Je opravdu někdy složité zapomenout na to zlé, protože někdo na to stále myslí a nemůže se s tím vyrovnat