Zapuštěný bazén pro vaši rozkoš a slast

Jak často se zamýšlíte nad smyslem života a nad jeho formami? Při hlubším zkoumání mnoha životních stylů zpravidla dospějete do fáze, kdy si uvědomíte, že největší význam pro rozvoj osobnosti, poznání a pochopení mnoha souvztažností v přírodě i ve vesmíru je přirozená touha po štěstí, slasti, rozkoši a blaženosti. Cokoli ostatního, co tyto stavy nepodporuje nebo dokonce blokuje, považujeme za projev negativity, a ta je nám prospěšná leda tak pro to, abychom věděli, co si příště nevolit.

kruh na hladině

Jistým podobenstvím může být dotek dětské dlaně na rozpálenou plotnu, kdy jim bolest jasně naznačí, na co si mají dát příště pozor, aby se tato zkušenost již nemusela opakovat. Jedním z důvodů, proč si pořizujeme bazény do země levně, je právě smysl života. Je to totiž jedna z výrazných pomůcek k dosažení slastného pocitu, vedoucího k radosti a štěstí. Někteří lidé jej s trochou nadsázky přirovnávají k rozkoši v průběhu reflexních masáží, anebo dokonce k orgasmu při sexu.

zahradní bazén

Reflexní masáže v bazénu – zkoušeli jste někdy provádět partnerovi či partnerce reflexní masáž chodidel v bazénu? Naleznete-li vhodnou polohu, aby byla příjemná pro oba aktéry, může to být skutečně nevšední zážitek. Reflexní masáže jsou mezi odborníky i laiky považovány za nejúčinnější masérskou terapii, a ve spojení s opojným pocitem ve vodní lázni vás to může povznést až do nebes. Budete mít alespoň o čem přemýšlet, jaký je vlastně ten „správný smysl života“.

Sex v bazénu – přemýšlet nad smyslem života při sexu je velmi obtížné, respektive využívat k tomu spíše racionální logickou mysl. V takovém okamžiku se chováme naopak velmi spontánně a projevujeme rozkoš zcela otevřeně a bez zábran vzdechy a sténáním. Voda v bazénu vám může sexuální kontakt ještě více zesílit, a možná se pak nebudete chtít milovat nikde jinde. Vyzkoušejte, a uvidíte.